halden

Halden

Dahles Auto > Kontakt oss > Halden

Dahles Auto Halden

Dahles Auto AS er din Volkswagen forhandler i Halden og Aremark.

Vi er stolte av å ønske deg velkommen til vårt forhandleranlegg hvor vi alltid har de siste modeller utstillt i butikken, stor deleavdeling og verksted med de beste kvalifikasjoner.

Dahles Auto AS ønsker deg velkommen til prøvekjøring og en hyggelig bilprat!

Ansatte

Christopher Haslie
Bruktbilansvarlig
Christopher Haslie
Tlf: 69 17 81 03
Mob: 90 93 12 71
E-post:
christopher.haslie@moller.no
Christopher Haslie
Salgskonsulent Bruktbil
Christopher Haslie
Tlf: 69 17 81 03
Mob: 90 93 12 71
E-post:
christopher.haslie@moller.no
Anders Niklas Buer
Salgssjef
Anders Niklas Buer
Tlf: 69 17 81 02
Mob: 90 95 96 66
E-post:
anders.niklas.buer@moller.no
Fredrik Kollegård
Salgskonsulent
Fredrik Kollegård
Tlf: 69 17 81 01
Mob: 90 95 63 59
E-post:
fredrik.kollegard@moller.no
Stein Arild Finstad
Servicemarkedssjef
Stein Arild Finstad
Tlf: 69 13 78 30
E-post:
stein.arild.finstad@moller.no
Ole Jørgen Nilsen
Kundemottaker
Ole Jørgen Nilsen
Tlf: 69 17 81 06
E-post:
ole.jorgen.nilsen@moller.no
Roger Slyngenborg
Delesjef
Roger Slyngenborg
Tlf: 69 17 81 05
E-post:
roger.slyngenborg@moller.no
Morten Berg
Dekk- og tilbehørs- ansvarlig
Morten Berg
Tlf: 69 17 81 08
E-post:
morten.berg@moller.no
Steinar Strøm Olsen
Servicesjef
Steinar Strøm Olsen
Tlf: 69 17 81 24
E-post:
steinar.strom.olsen@moller.no



Meny Tilbake Kontakt